Saç Ekimi Fiyatları 2021 Ne Kadar?

31.03.2021
1.433
Saç Ekimi Fiyatları 2021 Ne Kadar?
REKLAM ALANI

Saç ekimi fiyatları saç teli bölgesinin yapısına, saç adedine, lokasyon, kampanya, referans hasta ya da teknolojik cihaz sisteminin gelişmişlik seviyesine göre değişmektedir. Saç ekimi fiyatları 2021 yüksek olarak piyasada gösterilen klinik ve hastanelerin hepsinin başarılı sonuçlar elde etiği düşünmemelidir.   Araştırma yaparken özellikle kliniklerin tecrübesine, ilgili alandaki gösterdikleri profesyonel uzman kadro bilincine ve diğer hasta yorumları dikkate alınmalıdır.2021 saç ekimi fiyatlarının maalesef belirli bir standardı bulunmamaktadır. 

2021 Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar?

 2021 saç ekimi fiyatları saç ekim merkezi ve kliniklerin ücret tarife esasına göre farklı bir şekilde yansıtılmaktadır. Bu süreçte bilinmesi gereken en önemli konu, greft kök sayısıdır. Kök sayısının yanı sıra, hangi saç ekimi yönteminin kullanılacağı konusu da saç ekimi fiyatları için büyük önem taşımaktadır. Saç ekim fiyatları hakkında en doğru ve en ayrıntılı bilgiyi alanında uzman hale gelen profesyonel saç merkezlerini arayarak öğrenebilir, dilerseniz bu kliniklerden saç ekim fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saç Ekim Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

sac ekim fiyatlari neye gore belirlenir

Saç ekim fiyatlarının belirleyen en önemli faktör saç kökü( greft ) sayısıdır. Bundan sonra önemle araştırılması gereken konu ise hangi saç ekim yöntemini uygulayacağınızdır. Kişiye özel çıkarılan ücretlendirmeler, ekimin yapılacağı saç bölgesinin uzunluğuna, yapısına ve saç donör kalitesine göre değişmektedir. Saç ekimi fiyatlarında da diğer tüm sosyal ve ekonomik alanlarda etkili olan piyasa koşulları oldukça önem taşımaktadır.  Özellikle enflasyon ve kur dengesinin sürekli olarak değiştiği, piyasa hareketliliğinin rijit (katı) olduğu zamanlarda saç ekim fiyatı artışları yükselmektedir. Saç ekiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli hususta kaliteli saç ekimi tekniklerinin kullanılmasıdır. Son yılların en çok rağbet gösterilen teknoloji devi yeni teknik araç gereç ve cihazların saç ekimi için kullanılması, uygulamanın başarısına çok büyük katkı sağlamaktadır. 

Saç Ekimi Tedavinden Uygulanan Yöntemler Hangileridir?

 Saç ekimi tedavisinde uygulanan yöntemler FUE, DHI, tıraşsız saç ekimi, IGF tedavisi DHI Pro uygulamalarıdır. Saç ekimi tedavisinde kullanılan yöntemler saçın kalitesini artırarak, uzun yıllar güvenle kullanacağınız kaliteli saç tasarım avantajı sağlamaktadır. Bu sayede saç köklerinizle uyumlu,     sağlam ve yüzünüze estetik görünüm kazandıran bir saç yapısına sahip olabilirisiniz. Saç ekimi yaptıran hastaların birçoğu kendilerine olan güvenini yeniden kazandırarak, sosyal hayata daha kolay bir şekilde adapte olmaktadır. Saça özel olarak geliştirilmiş lazer yöntemi ve zenginleştirilmiş serum tedavisi kombin olarak kullanılmakta olup saç dökülmesi durdurarak saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına katkı sağlamaktadır. Tıraş olmanıza gerek kalmadan saçlarınızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde gürleştiğini fark edebilirsiniz. Lazer tedavisi sonrası saçlarınız hem daha hızlı uzar hem de saçlarınızın dökülme hızı minimum seviyeye ulaşır.

Güncel Saç Ekim Fiyatları Nasıldır?

Güncel saç ekim fiyatları saç kökü sayısına ve uygulanan seansa göre değişmektedir. Piyasada güvenli olarak gösterilen fiyat tarifelendirmeleri yer alsa da çoğu gerçeği yansıtmamaktadır. Çünkü piyasa koşullarından etkilenen bu kliniklerin kalitesi, uzman ekip güvencesi ve mesleki tecrübesine göre farklı fiyat içeriği  sunulmaktadır. Saç ekimi fiyatları 2021 saça uygulanan ekim yöntemine göre ücretlendirilir.  Standart Fue saç ekim fiyatları ortalama 6000 TL ‘dir, Safir Fue, Dhi ue, Sadasyonlu, tıraşsız, kas, sakal, sakal ve göğüs kıllarından saç ekim; Mega Seans, PRP’Lİ, 3 aylık bakım setli saç ekim fiyatlarının her biri farklı fiyat tarifesine sahiptir.  Saç ekim yöntem ve uygulamalarının her biri dönemsel olarak değişkenlik gösterir. Kişiye özel saç ekim fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kliniklerin Whatsapp hatlarını arayarak hızlı bir şekilde istediğiniz uygulama hakkında bilgi sahibi olabilir, saç ekim tariflerinden bir tanesini seçerek saç ekimi uygulamasını hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kliniklerin kampanyalarını analiz ederek size özel sunulan taksit ve vade seçenlerinden faydalanabilir, saç ekim konusunda alanında uzman cerrahlardan yardım desteği sağlayabilirsiniz.

Saç Ekimi Tedavisinde Hangi Hizmetler Verilir?

Saç ekimi tedavinde verilen hizmetler kapsamındaGreft ve Fue saç ekimi uygulaması için kaliteli şampuan ve losyonlarla saçının bakımı yapılmaktadır.  Tedavi öncesinden sonrasına kadar her aşamada sürekli olarak hizmet gördüğünüz klinikle iletişim halinde olarak doktorunuzun önerisi dâhilinde gerekli kontörleri yaptırmaya ve doğru ilaçları kullanmaya özen göstermelisiniz. Saç ekimi hizmetleri dâhilinde maksimum greft avantajına sahip olursunuz. Saç bölgenizde çıkan, uzun yıllar estetikliğini kaybetmeden kaliteli bir şekilde ekilen yeni gür saçlarınızı güvenle kullanabilirsiniz.  Bemedics uygulaması sayesinde ekilen saçlar, %95’e kadar korunarak kökten uca güçlendirilir.  Uzmanlaşan klinik kadrosu ile DHI, FUE saç ekim yöntemlerini kullanarak hayalini kurduğunuz sağlıklı,  gür ve bakımlı yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Ayrıca sakal ekimi fiyatları hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Saç Ekiminden Hangi Yöntemler Kullanılır?

sac ekimi yontemleri nelerdir

Saç ekiminde kullanılan diğer yöntemler son teknoloji teknik cihaz kalitesiyle uygulanan FUE tekniğidir. Tek kullanımlık cerrahi malzemelerle işlem görülerek hastaların ateş ölçümü aksatılmadan yerine getirilir. Özellikle hijyenik kurallar %100 olacak şekilde titizlikle yürütülür ve kliniklerde maske takma zorunluluğu vardır. Her saç ekimi sonrası dezenfeksiyon işlemleri yapılır. Çalışanlara düzenli olarak Covid 19 testi yaptırılarak müşterilerin ve hasta hane çalışanlarının sağlıkları güvence altına tutulur. Transferlerde hastalara özel araç takviyesi yapılarak sağlık kontrolleri güvenli ortamlarda koruma altına alınır.  Hijyen kontörlü ve dezenfekte kullanımı kliniklerin olmazsa olmaz saç ekimi tedavi yöntem ve uygulama prensiplerindendir. 

Modern olduğu kadar hijyenik kurallar dahilinde faaliyet gösteren birbirinden profesyonel klinik bulunmaktadır.  Bütçenize en uygun olan kliniği seçerek istediğiniz gürlükte saçlara oldukça kısa sürede kavuşabilirsiniz. Saç ekimi sırasında doktor tavsiyelerini dikkate alarak uygulama seanslarını atlamadan sabırlı, başarılı ve en etkin bir şekilde sonuçlandırmalısınız. Tek seansta bile muhteşem sonuçlar çıkaran alanında uzman nitelikte hizmet veren başarılı klinik hizmetleri bulunmaktadır. Saç ekimi sonrasında doğru losyon ve şampuan kullanıp saç bakımı yapılarak saça uygun olan şampuanları kullanmaya özen göstermelisiniz. Saç ekimi son yılların en çok rağbet gösterilen estetik cerrahi bilimi alanlarında bir tanesi haline gelmiştir. 

Saç yoksunluğu sonucu kendine güvenini kaybeden kadın ve erkekler yukarıdaki uygulamaları terich ederek çok kısa zamanda bile saçlarının nasıl sağlıklı bir şekilde uzadığına kendileri bile şaşırmaktadır. Saç kalitesi yüksek olan saç tellerini kullanarak, uzun yıllalar kullanabileceğiniz saçlara sahip olursunuz. Saç ekimi fiyatlarının farklılık göstermesi kliniklerin bulunduğu yerlerin merkezi konumuna,   teknik kadro kalitesine ve meslekteki deneyim sürelerine göre sürekli olarak değişmektedir. Kur farkı ve piyasa hareketliliğinin yüksek düzeyde olması da saç ekim fiyatlarını bir anda yükselmesinde son derce etkili olmuştur.

Estetik olarak kişiye inanılmaz değişim ve canlılık kazandıran saç ekim yöntemleri, 6-8 saat süren hızlı operasyon süresi, lokal anestezi sunumu ve 2 günde işe dönüş garantisi ve sonucun kalıcılığını sürekli olacağının sözünü vermesi sayesinde hastalarından tam not almayı bilmiştir. Hasta yorumlarından edinilen bu bilgiler ışığında istediğiniz saç ekim fiyatları 2021 tarife paketlerini analiz edebilir, size en uygun olan saç ekim uygulama seansını tercih ederek uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlıklı saç köklerine sahip olabilirsiniz.    

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status